Osjeci u borbi za Veliku nagradu Poljske 2008. godine

U utrkama na stadionu kluba Szombierki 40 početnika je stajalo na startnoj liniji & # 8211; više od polovice su bili bičevi.

Sadržaj

Ulog se sastojao samo od poljskih pasa - predstavnici južnih susjeda nisu se zbrajali. Osim spomenutih bičeva, tu su bili i afganistanski, poljski, ruski, perzijski saluki i arapski azawakh hrt. Međutim, nije postojala osnovna rasa - hrt. U finalu whippetta, Lara Lokata pobijedila je među kujama, najbolji pas je Golden Boy Brodwinek. U kategoriji Afganistana godinama vlada Baba Yaga Rainbow of Night, nažalost nesreća je prekinula njezine startove, ali pojavio se novi odličan pas Min el Mariq Emir, uvezen iz Nizozemske. Njegova trenutna forma potvrđuje njegove konačne i ujednačene težnje medalja na predstojećim svjetskim prvenstvima u Nizozemskoj. Luk Full Speed ​​bio je pobjednik među poljskim hrtima, a bio je jedini od pet natjecatelja koji je završio natjecanje. Najbolji saluki hrt pokazao se Zarina Omid Lahestani,a što se tiče azawaka - Cherra Kel-el-Sur.